Panele ścienne z PCV

63 Produkt

Panele ścienne z PCV to sposób na trwałe i odporne na zabrudzenia i uszkodzenia wykończenie ścian. Tworzywo PCV posiada również doskonałe właściwości zatrzymujące wilgoć. Płyty wykonane z PCV bardzo łatwo utrzymać w czystości, dzięki czemu na ich powierzchni nie rozwijają się szkodliwe dla zdrowia drobnoustroje i grzyby. Do ich czyszczenia można stosować również środki chemiczne, które nie niszczą ich powierzchni. Do ich montażu wystarczą listwy montażowe, które również znajdziesz w naszym sklepie.

Panele ścienne z efektem 3D

W asortymencie posiadamy panele ścienne z efektem 3D i funkcją dekoracyjną. Tłoczone na ich powierzchni wzory imitujące np. betonową ścianę, cegłę, drewno lub kamień pozwalają na stworzenie niezapomnianych i niezwykłych aranżacji wnętrz niewielkim kosztem i nakładem pracy. Z ich wykorzystaniem zmienisz wygląd nie tylko sypialni, salonu czy kuchni, ale również m.in. biura, korytarza, domku letniskowego czy korytarza. Wykorzystanie dekoracyjnych paneli ściennych z efektem 3D to świetny sposób na modne wnętrze.

Panele ścienne PCV do łazienki

Panele ścienne PCV do łazienki to praktyczny sposób na aranżację łazienki bez glazury – nowoczesne panele są odporne na wodę i można je dopasować do wielu modnych stylów. Ich niewątpliwą zaletą jest cena – zdecydowanie niższa od tradycyjnych płytek oraz szybkość montażu. Panele PCV na ścianach łazienki pełnią funkcję termoizolacji i nigdy nie będą zimne w dotyku jak tradycyjne kafle. Szerokiej oferta dostępnych wzorów zapewnia możliwość stworzenia dowolnej dekoracji łazienki, dopasowanej do własnych potrzeb, ponieważ panele doskonale komponują się z tapetami, farbami oraz lustrami. Z powodzeniem można dobrać do nich listwy wykończeniowe.Aktywne filtry

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password