Czym skutecznie ukryć nierówności ścian?

list Kategoria: Blog Data:

Z czasem ściany mieszkań naturalnie się starzeją, ulegają zabrudzeniu, wgnieceniom lub pozostają na nich ślady po wiszących obrazach i szafkach. Natomiast remontowane lokale gastronomiczne lub usługowe często są lokowane w starych kamienicach lub budynkach, których ściany są nierówne, krzywe i znacznie zniszczone.

Jak wyglądają nowoczesne kasetony ścienne?

Przywrócenie ścianom atrakcyjnego wyglądu wymaga drobiazgowych, czasochłonnych prac lub zamaskowania innymi metodami. Nowoczesne kasetony ścienne zbudowane są z pianki polistyrenowej, cechującej się podwyższoną odpornością na wilgoć. Są one bardzo łatwe z montażu, a do ich położenia na ścianie lub suficie wykorzystuje się specjalną taśmę samoprzylepną do montażu kasetonów. Produkowane są w wielu wzorach i kolorach. Popularne są modne wzory imitujące beton lub drewnopodobne, a także rozmaite ornamenty. Wszystkie kasetony ścienne posiadają gładką strukturę z niezwykle realistycznym efektem 3D i nadają się do ukrywania nierówności ścian.

Jakie są inne sposoby na ukrycie nierówności ścian?

Inną metodą na zasłonięcie mało atrakcyjnych ścian są panele dekoracyjne z PCV. Również są odporne na wilgoć i posiadają wiele atrakcyjnych wzorów. Produkowane są w formie wytłoczek, oddających przestrzenny kształt paneli. Do pokrycia starych ścian możesz także użyć tapet samoprzylepnych 3D. Mają one formę naklejek ściennych sprzedawanych w rolkach. Realistyczny nadruk nadaje im głębi i daje efekt trójwymiarowości. Na szczególną uwagę zasługują także kasetony i panele będące imitacją betonu architektonicznego, tak popularnego w ostatnim czasie. Niezależnie od wybranej okładziny, przedstawionymi sposobami skutecznie i szybko zniwelujesz nierówności ścian w Twoim mieszkaniu lub lokalu, zyskując oryginalną aranżację.

Komentarze

Brak komentarzy w tej chwili!

Zostaw swój komentarz

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password