• KLEJ PENOSIL DO KASETONÓW

Symbol: montage fix
12.90
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24h
Cena przesyłki 13
Kurier DPD (Przelew tradycyjny) 13
Kurier DPD (Pobranie) 19.5
Dostępność 1840 szt.

Zamówienie telefoniczne: 731000867

Zostaw telefon

Wysokiej jakości jednoskładnikowy gotowy do użycia klej na bazie kauczuku syntetycznego. Natychmiastowa silna przyczepność, nie działa na powierzchniach pionowych. Nadaje się do większości popularnych materiałów budowlanych, takich jak metal, drewno, gips, kamień, poliuretan, tworzywa sztuczne, itp. Szybkoschnący – utwardza się przez odparowanie rozpuszczalnika, tworząc trwałe i wytrzymałe połączenie

  • Płynny gwóźdź klej Penosil NailFix Universal 906Wysokiej jakości jednoskładnikowy klej na bazie kauczuku syntetycznego
  • Mocna przyczepność początkowa
  • Nadaje się do większości materiałów budowlanych, takich jak drewno, gips, kamień, tworzywa sztuczne itp.
  • Szybkoschnący – utwardza się przez odparowanie rozpuszczalnika, tworząc trwałe i wytrzymałe połączenie.
  • Do stosowania w temperaturach od -20 ° C do + 38 ° C

Zastosowanie

Używany w budownictwie do instalacji elementów budowlanych, konstrukcji z drewna i płyt gipsowo-kartonowych, a także paneli dekoracyjnych, zastępuje śruby i gwoździe. Nadaje się do większości materiałów budowlanych, takich jak drewno, gips, kamień, tworzywa sztuczne itp. Nadaje się do klejenia sklejki, płyt wiórowych, płyt pilśniowych, kamienia i płytek. Nie używać do prac podwodnych lub w obszarach, które są w stałym kontakcie z wodą.

Warunki stosowania

Wszystkie powierzchnie muszą być czyste, suche, wolne od kurzu i brudu, tłuszczu i kurzu. Temperatura stosowania od -20 ° C do +38 ° C. Elementy będą mieć sztywne połączenie, dlatego klej nie nadaje się do przenoszenia połączeń.

Instrukcja stosowania

Przed użyciem upewnij się, że produkt jest odpowiedni do zamierzonego celu. Odetnij gwintowaną końcówkę kartusza i nakręć na dyszę. Odetnij koniec pod kątem 45 °. Umieść pojemnik wraz z aplikatorem w pistolecie i wypełnij dyszę z klejem, kilkakrotnie naciskając na spust pistoletu. Do zachowania czystości podczas klejenia, należy użyć taśmy maskującej do zabezpieczenia. Przed końcowym utwardzeniem kleju zdjąć taśmę. Klej może być używany jednostronnie lub na obu stronach powierzchni (zalecane dla cięższych materiałów lub powierzchni, które są pod wpływem wysokiego ciśnienia).

Jednostronny kontakt: Klej stosuje się na jednej z powierzchni, która ma być przyklejona, w celu osiągnięcia najlepszych rezultatów. Sklejone powierzchnie mocno ścisnąć. Wspieranie mechaniczne musi być zastosowane co najmniej 24 godziny, należy odczekać do momentu całkowitego utwardzenia. Uniknąć obciążenia termicznego, mechanicznego i chemicznego przed ostatecznym utwardzeniem.

Dwustronny kontakt: Klej nanieść na jedną z powierzchni, która ma być przyklejona, złączyć ze sobą powierzchnie, a następnie rozdzielić. Utrzymać oddzielnie przez 3-5 minuty, w zależności od warunków panujących w pomieszczeniu, a następnie złączyć je razem. W celu uzyskania maksymalnego efektu, powierzchnie powinny być ze sobą mocno ściśnięte. Mechaniczne wspomaganie musi być zastosowane co najmniej 24 godziny, należy odczekać aż klej całkowicie się utwadzi. Uniknąć obciążenia termicznego, mechanicznego i chemicznego przed ostatecznym utwardzeniem.

Kartusz 310 ml

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Producenci